Natūralus Regėjimo Atkūrimas

Apjungusi vakarų ir rytų medicinos žinias, Jūratė daugeliui žmonių suteikia naujas galimybes pažvelgti į save ir pasaulį skaidriomis, sveikomis akimis.

REGĖJIMO   ATSTATYMO   SEMINARAI- 

SKAITYTI   DAUGIAU   ČIA: 

Mes gyvename techninio progreso laikmečiu. Ir todėl šiandien mes jau nebegalime įsivaizduoti savo gyvenimo be telefono, išmaniųjų technologijų, kompiuterio. Didžiąją laiko dalį praleidžiame uždarose patalpose, prie dirbtinio apšvietimo ir oro kondicionierių. Visa tai labai neigiamai įtakoja mūsų regėjimo kokybę. Uždarose patalpose, akys tampa sausos, paraudusios, jas peršti, regos aštrumas susilpnėja ir mes vis dažniau pastebime, kad žvilgsnis ima blaustis, o objektai, kuriuos dar prieš pusmetį matėme ryškiai, šiandien jau atrodo nebe tokie ryškūs.

Šiandien milijonai žmonių turi regėjimo problemų. Negalėdami gerai matyti jie tiki, jog akiniai juos išlaisvins nuo visų matymo ydų bei sustabdys tolimesnį regėjimo silpnėjimą.

Tačiau akiniai negali pagerinti akių sveikatos. Atvirkščiai- jie pablogina visos regėjimo sistemos būklę, pažeidžia natūralų akių funkcionavimą. Apie akies judinamųjų raumenų atrofiją- „optinių ramentų“ nešiojimo pasekmę daugiau nei prieš šimtą metų prabilo žinomas oftalmologas ir mokslininkas Viljamas Horacijus Beitsas ( W. H. Bates ) iš Niujorko savo knygoje „Regėjimo gerinimas be akinių pagal Beitso metodą“. V. Beitsas yra pirmasis okulistas, pripažinęs, kad gydytojų išrašomi akiniai nepadeda ir negali padėti žmogaus regėjimu

Kodėl?
Taip atsitinka todėl, kad mūsų akys tampa šio techninio progreso aukomis. Drastiškas ir staigus regėjimo silpnėjimas pastebimas visame pasaulyje. Trumparegystės amžius vis jaunėja, toliaregystė vis ankščiau ima varginti brandaus amžiaus žmones, o akių ligos pastebimai ankstėja. Tos akių ligos, kurios dar prieš kelis dešimtmečius vargino tik vyresnio amžiaus žmones, šiandien jau sutinkamos keturiasdešimtmečių tarpe. Tai verčia susimąstyti apie savo akių sveikatą, nes netekti regėjimo- pati baisiausia negalia žmogui.
Galbūt jūs ar jūsų artimieji jau susidūrė su šia problema?
Jaučiate, kad jūsų akys pavargę ir įsitempusios?
Vaizdai prieš akis ima lietis?
O galbūt jūsų regėjimas toli ne 100 %-nis?
Ir jūs esate priversti nešioti kontaktinius lęšius arba akinius?
Jūratė Aleškevičiūtė- natūralaus regėjimo atkūrimo gydytoja, iridologė, psichoemocinių regresinių meditacijų specialistė, AIŠKUS MATYMAS mokyklos įkūrėja, programos „Susigrąžink regėjimą pats“ autorė parengė ir pristato kursą, padėsiantį kiekvienam pasigerinti savo regėjimą ir atsisakyti akinių.

Autorė turi 15 metų praktikos, nuolat veda mokymus Lietuvoje ir kitose šalyse Natūralaus regos atkūrimo temomis, yra atlikusi tiriamąjį mokslinį darbą, kaip Šviesos impulsinė terapija įtakoja žmogaus regos aštrumą.
Apjungusi vakarų ir rytų medicinos žinias, Jūratė daugeliui žmonių suteikia naujas galimybes pažvelgti į save ir pasaulį skaidriomis, sveikomis akimis.
Autorės mokymai bus naudingi ir jauniems ir vyresniems, nes šiuolaikiniame pasaulyje regėjimo problemos užklumpa beveik visus.
„ Gera žinia yra tai, kad laikantis tam tikrų tinkamos mitybos, organizmo grūdinimo ir valymo, gimnastikos, kvėpavimo rekomendacijų, pakeitus negatyvius įsitikinimus pozityviais, pasitelkus pasąmonės galią galima susigrąžinti prarastą regėjimo aštrumą ir vėl matyti puikiai ir aiškiai. Tad norint pagerinti savo regėjimą būtinas holistinis požiūris į žmogų, kaip fizinio ir energetinio kūno vienovę.

Remdamasi Mokytojų ir savo asmenine patirtimi, pati išsigydžiusi trumparegystę, nuolat vesdama seminarus ir mokymus žmonėms, aš vadovaujuosi principu, jog regėjimo gerinimas turi apjungti tris lygmenis: fizinį, energetinį ir dvasinį. Ir tik pasiekus darną visuose trijuose lygmenyse, suvokus svarbiausius regėjimo išsaugojimo ir atkūrimo principus, galime pasiekti 100 procentinio rezultato ir, tarus „ Pakaks gyventi už stiklo“, išlaisvinti save ir savo akis.

Apie tai, kokie procesai vyksta mūsų regėjimo sistemoje, nuo ko priklauso žmogaus regėjimo aiškumas, gebėjimas matyti bei apie galimybę susigrąžinti ir išsaugoti gerą, raiškų, skaidrų matymą pasakosiu ir mokysiu regėjimo atkūrimo seminaruose.
Tad kviečiu į nuostabią kelionę, kurios tikslas – AIŠKUS MATYMAS !“
Seminarų ištraukas rasite čia.

Šios technikos, kurias išmoksite seminaro metu, padės jums pamiršti akinius ir sugrąžinti savo akims aiškų matymą! Jūsų regėjimas vėl taps skaidrus ir aiškus.

Jūs sužinosite:
Kaip stiprinti akių raumenis;
Kaip dirbti su regos projekcijomis;
Kaip dirbti su biologiškai aktyviais-energetiniais taškais;
Kaip sustiprinti kraujagysles ir suaktyvinti akių mitybos procesus;
Kaip ypatingais būdais valytis akis;
Kaip išvengti aplinkos poveikio, dėl kurio akys netenka skaidrumo ir suserga;
Kaip išsivaduoti iš trumparegystės ir toliaregystės nelaisvės;
Kaip išvengti tinklainės atsisluoksniavimo;
Apie technikas, kurios padės išvengti akių ligų;
Kaip sumažinti akispūdį ir nesusirgti glaukoma;
Kaip patiems gelbėtis nuo kataraktos;
Kaip pagerinti savo regos aštrumą keliomis dioptrijomis iš karto;
Specialios praktikos regėjimo aštrumo lavinimui;
Praktikos periferinio ir naktinio matymo lavinimui;
Galimybė sustiprinti mimikos veido raumenis;
Kaip išvengti akių raumenų įtampos;
Kaip panaudoti senąsias Tibeto sveikatinančias praktikas šiandien;
Kokios vaistažolės padeda regėjimo atkūrimui;
Apie ugnį ir gerą regėjimą;
Dietą regėjimo atkūrimui ir išsaugojimui visam gyvenimui;
Kokie yra mitai ir tiesa apie mėlynes, morkas ir kt. natūralias priemones regėjimo kokybei;
Apie regėjimą ir priklausomybes nuo šiuolaikinių technologijų.
Ir DOVANA- šios technikos padės ne vien susigrąžinti gerą regėjimą, bet ir išlygins mimikos raukšleles jūsų veide!
Šiame seminare įgytos žinios padės kiekvienam, nesvarbu ar jums 86 ar 6 metai, susigrąžinti skaidrų, puikų ir aiškų regėjimą.
Kam šis seminaras?
Tiems, kurių regėjimas silpnėja ir visiems kitiems, kurie susiduria su akių sausumu, paraudimu, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia prie kompiuterių ekranų.
Kursas tiems, kuriuos vargina:
Toliaregystė,Trumparegystė, Astigmatizmas, Senatvinė toliaregystė-presbiopija, Katarakta, Glaukoma, Problemos su tinklaine, Akis tinginė- ambliopija, kitos regėjimo problemos.
Ko bus mokoma seminare?    

REGĖJIMO ATSTATYMO SEMINARAI-  SKAITYTI DAUGIAU: 
Pirmiausia- pirmosios pagalbos savo akims, efektyvių akių atpalaidavimo ir masažo praktikų, kurių dėka:
Suaktyvės energetiškai stimuliuojamų biologinių taškų veikla,
Sustiprės nervinė sistema,
Normalizuosis akies obuolio mitybos procesai,
Sustiprės akies raumenų tonusas ( sustiprės nusilpę raumenys ir atsipalaiduos įtemptieji ).
Taip pat jūs pajusite energetinio masažo įtaką visam organizmui, kurio dėka pasijausite jaunesni ir tapsite sveikesni.
Kokių tikimasis rezultatų po pilnos regėjimo atkūrimo programos?
Stebimas laipsniškas regėjimo gėrėjimas visose amžiaus grupėse ir visais regos sutrikimo atvejais.

Vykdomų mokymų data ir vieta KALENDORIUS