Distancinis Matymas

Aiškiaregystė (InfoVision) – tai  būsena.  

Tiesiog būdamas šioje ypatingoje būsenoje žmogus yra laisvas nuo savęs, nuo žinių, nuo aplinkos, nuo technikų, kuriomis jis naudojasi, nuo erdvės ribotumo, fizinės tikrovės ribų.

Kam reikalinga aiškiaregystė?
Aiškiaregystė- tai svarbiausias įrankis žmogaus, einančio dvasiniu keliu.

Kur ir kaip mes galime panaudoti šias galimybes kasdieniniame gyvenime?
Aiškiaregystė padeda mums pamatyti tą vienintelį kelią, kuriuo eidami galime savo gyvenimą nugyventi taip, kad  nebūtų skaudu dėl beprasmiškai praleisto laiko Čia.

Aiškiaregystė padeda neklaidžioti ratais, o greičiau ir tiksliau pasiekti savo tikslus bei susikurti tokį gyvenimą, kuriame jauku ir gera.

Aiškiaregystė leidžia panaikinti tikrąsias, gilumines ligų, nesusiklostančių įvykių, keblių santykių ir konfliktiškų situacijų priežastis.

Kaip  saugiai ir produktyviai išvystyti savyje aiškiaregystę ?  
Apie tai ir dar daug apie ką,  kurse : „ AIŠKIAREGYSTĖ. PASLĖPTOS GALIMYBĖS.“

Šis kursas žmonėms, norintiems išmokti  valdyti savo energetiką.  Jeigu jums artimos  meditacijos ar kitos  dvasines praktikos- vadinasi šis kursas jums!

Čia bus mokama ne vien tik  koncentracijos, meditacijos ar trečios akies atvėrimo praktikų.

Šiame kurse bus duodamos konkrečios technikos, kurių dėka vystosi aiškiaregystė ir bendravimo su Visuotiniu Informaciniu Lauku kanalas.

Kiekviena technika atskleidžiama palaipsniui ir po jos atlikimo vyksta aptarimas ir aiškinimas to, kas buvo pamatyta, regėta ir kokios kilo išvados.

Ką Jūs mokysitės ir ko išmoksite šiame kurse?
KURSO PROGRAMA

1  dalis:

Įvadas į aiškiaregystės suvokimą.

Šiame užsiėmime susipažinsite su aiškiaregystės sąvoka ir gairėmis, sužinosite kur galima pasinaudoti aiškiaregiškomis įžvalgomis, išmoksime atsijungimo nuo savęs technikų. Susipažinsite su Energija, užmegsite su ja kontaktą, pamatysite  Energoinformacinio Lauko pasireiškimus.

2 dalis:

Daiktų ir reiškinių energijos nuskaitymas.

Šio užsiėmimo metu jūs išmoksite nuskaityti daiktų ir produktų energiją.Juk dažnai nežinome kokią energiją savyje neša įvairūs daiktai ar reiškiniai. Kontaktuodami su tais daiktais, naudodami juos savo poreikiams, mes automatiškai perimame jų energiją. Todėl labai reikalinga ir naudinga išmokti iš anksto nuskaityti / pamatyti tą energoinformaciją iš mus supančios aplinkos, idant galėtume išvengti nemalonių situacijų, negalavimų ir  nesuvokiamų situacijų savo gyvenime.

3 dalis:

Mintys: transliacija per atstumą, minčių skaitymas.

Šiame užsiėmime jūs mokysitės suvokti, kas yra Mintys. Kaip galima mintis perduoti per atstumą,  skaityti kito žmogaus mintis. Praktikuositės realiose situacijos. Suvoksite, kad tai yra visiškai realu ir įmanoma naudoti savo kasdieniniame gyvenime.

4 dalis:

Energetinis organizmo valymas aiškiaregystės pagalba.

Švara gali būti ne vien tik fizinė, bet ir mentalinė.Energetiniam valymui būtinos ir žinios, ir praktika. Proto išvalymas nuo minčių- pagrindinė sąlyga mokantis aiškiaregystės. Todėl šiame užsiėmime jūs sužinosite, kaip  energetiškai išsivalyti save, išmoksite tai daryti patys. Vėliau galėsite tai pritaikyti kasdieniniame gyvenime sau ir kitiems.

5 dalis:

Aiškiaregystės praktinis pritaikymas.

Ką simbolizuoja tai, ką pamatome. Aiškiaregystė ir fotografijos.Kaip, kada ir kokiose situacijose galima pasinaudoti aiškiaregyste. Kaip panaudoti aiškiaregystę norint padėti kitiems. Ką simbolizuoja tam tikros energijos, kurias nuskaitome. Kaip nuskaityti informaciją iš fotografijos.

6 dalis:

Gyvenimo kelias ir tikslai: darbas energetiniame lygmenyje.

Įžvelgti prioritetus, pamatyti kelią ir nusistatyti tikslus- visa tai pavyksta žymiai lengviau, pasinaudojant aiškiaregyste. Šiame užsiėmime, dirbdami energetiniame lygmenyje,  jūs išsiaiškinsite kas yra gyvenimo Kelias ir tikslai, išmoksite subalansuoti subtiliuosius lygmenis ir sklandžiai eiti savo keliu.

7 dalis:

Darbo su aiškiaregyste sistemos sudarymas.

Gyvenimo planas:  koks yra dabar ir koks iš tiesų jums skirtas.Turėdami daug žinių ir nuolat rinkdami informaciją, turime išmokti ja naudotis ir susilipdyti savo pasaulėžiūros mozaiką. Šiame užsiėmime sužinosite, kaip yra sudaromas individualus aiškiaregystės praktikavimosi planas.  Išmoksite dirbti su neatitikimais tarp to, kas vyksta ir to, kas įžvelgta.

8 dalis:

Aiškiaregystės naudojimas savo gyvenime.

Išėjimo iš kūno technikos. Aiškiaregystė neįvyksta tiesiog savaime. Tam, kad ši sistema dirbtų ir dirbtų puikiai, reikia nuolat treniruotis. Kasdien. Gyvenimiškos situacijos tam ypač tinka. Šiame užsiėmime jūs sužinosite, kaip panaudoti aiškiaregystės treniruotes savo kasdieniniame gyvenime. Taip pat išmoksime “ išeiti “ iš savo kūno ir keliauti subtiliuosiuose pasauliuose.

Vykdomų mokymų data ir vieta KALENDORIUS